Kontakt

(81) 751 26 34
(81) 751 21 90
Pn-Pt: 9-17 Sob: 9-14
  • Banner

Com a base de goma - antiderrapantes

Existem 109 produtos.

 

Chodniki dywanowe cieszą się dużym zainteresowaniem dekoratorów wnętrz. Są również doceniane przez osoby, które cienią komfort własnego domu i jego estetyczne wykończenie. Rozmaitość dostępnych wzorów pozwala na stworzenie ciekawego akcentu dekoracyjnego we wnętrzach klasycznych, stylowych i nowoczesnych. Jest też ...

 

Chodniki dywanowe cieszą się dużym zainteresowaniem dekoratorów wnętrz. Są również doceniane przez osoby, które cienią komfort własnego domu i jego estetyczne wykończenie. Rozmaitość dostępnych wzorów pozwala na stworzenie ciekawego akcentu dekoracyjnego we wnętrzach klasycznych, stylowych i nowoczesnych. Jest też sposobem na cieplejszy, cichy i bezpieczniejszy dom. Ten ostatni pomogą stworzyć chodniki podgumowane, dostępne w wielu wzorach i kolorach.

Chodniki antypoślizgowe na schody i do korytarzy

Budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego czy remont mieszkania zazwyczaj wiążą się z planowaniem takiego wystroju, który zagwarantuje jak największy komfort mieszkańcom.  Aby osiągnąć taki efekt wykorzystuje się materiały, które są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zaplamienie, a także łatwe do utrzymania w czystości. Do takich materiałów wykorzystywanych na podłogach zaliczają się kafelki ceramiczne, płytki kamienne, a także panele i parkiety.

Pomimo wielu zalet są to materiały, które charakteryzują się gładką, śliską powierzchnią. Chodzenie po nich w miękkim domowym obuwiu lub w skarpetach wiąże się z ryzykiem poślizgnięcia. Szczególnie tam, gdzie z przejść i pomieszczeń korzystają dzieci lub osoby o ograniczonej sprawności warto zadbać o ich bezpieczeństwo.

Doskonały efekt pozwalają osiągnąć chodniki antypoślizgowe. Najważniejszą cechą, która wyróżnia chodniki podgumowane spośród wielu innych kategorii produktów jest pokrycie spodniej powierzchni specjalną warstwą mieszanki gumowej. Integruje się ona ze strukturą podłoża i tworzy z nim nierozerwalną całość. Guma jest materiałem o elastycznej strukturze, dzięki czemu doskonale przylega nawet do śliskich i gładkich podłóg. Tym samym chodnik eliminuje potrzebę chodzenia po zimnych i śliskich kafelkach, a jednoczesne sam nie przesuwa się. Jest to zaleta doceniana podczas eksploatacji chodników na schodach czy w długich korytarzach.

Chodniki podgumowane w wielu wariantach wzorniczych

Poza właściwościami antypoślizgowymi, chodniki podgumowane mają też wiele innych zalet. Są one dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i szerokości. Dzięki temu nie tylko można je dopasować do powierzchni pomieszczenia, schodów czy korytarza. Wzory klasyczne i nowoczesne oraz bogata gama odcieni stwarzają okazję do precyzyjnego dobrania produktu do aranżacji wnętrz.

Dlatego też chodniki podgumowane stwarzają tak szerokie możliwości wykorzystania w dekoracji wnętrz. Z jednej strony są kolorowym akcentem dekoracyjnym. Z drugiej - zapewniają ciepły, miękki i przyjemny kontakt podczas chodzenia oraz skutecznie wytłumiają dźwięk kroków. Różne wzory, grubości, waga całkowita, wysokiej jakości materiał oraz atrakcyjne ceny to zalety, które definiują chodniki antypoślizgowe z naszej oferty.

Proponujemy chodniki podgumowane z polipropylenu i poliamidu. W asortymencie mamy modele w kwiaty, wzory geometryczne, jednokolorowe i z szerokimi szlakami na bokach. Chodniki są dostępne w rolkach o szerokości od 66 do 133 cm. Polecamy warianty klasyczne, nowoczesne, orientalne, a także specjalne wycieraczki podgumowane. 

Mais
por página
Mostrando 1 - 48 de 109 itens
Mostrando 1 - 48 de 109 itens

Follow us on Facebook