Product filter

Tamanho

Kontakt

(81) 751 26 34
(81) 751 21 90
Pn-Pt: 9-17 Sob: 9-14
  • Banner

Tradicionais

Existem 91 produtos.

 

Chodnik dywanowy to ciekawa i bardzo praktyczna alternatywa dla dywanu lub wykładziny. Nie tylko zmienia wygląd wnętrza i dodaje mu przytulności, ale też znacznie poprawia komfort i zwiększa bezpieczeństwo chodzenia po śliskich podłogach. Dzięki chodnikowi w pomieszczeniu jest cieplej i efektowniej, gdyż pojawia się w nim dodatkowy element de...

 

Chodnik dywanowy to ciekawa i bardzo praktyczna alternatywa dla dywanu lub wykładziny. Nie tylko zmienia wygląd wnętrza i dodaje mu przytulności, ale też znacznie poprawia komfort i zwiększa bezpieczeństwo chodzenia po śliskich podłogach. Dzięki chodnikowi w pomieszczeniu jest cieplej i efektowniej, gdyż pojawia się w nim dodatkowy element dekoracyjny. Wśród wielu ciekawych wzorów, jakie oferują producenci znaczącą grupę stanowią chodniki dywanowe tradycyjne, które znajdziesz w naszym sklepie.

Wzory, które nigdy nie przemijają

Współczesne dekoratorstwo wnętrz jest dziedziną, która wykorzystuje w aranżacjach wiele rozwiązań – zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych znanych z mniej lub bardziej odległej przeszłości. Moda na style jest zwykle krótkotrwała. Dlatego obecnie nie ma żadnych ograniczeń w odniesieniu do tego, w jakim klimacie urządzisz swój dom, pensjonat czy biuro. Dowolność wyboru aranżacji sprawia, że obok nowoczesnych pojawiają się wnętrza prowansalskie, kolonialne, skandynawskie, glamour i wiele innych.

Różnorodność pomysłów na wystrój to również zapotrzebowanie na materiały i artykuły dekoracyjne w określonym stylu. Wśród nich znaczącą rolę pełnią chodniki dywanowe o tradycyjnym, klasycznym wzornictwie. Klasyka, jaką większość osób zna z czasów dzieciństwa kojarzy się z domem rodzinnym, przyjemnym ciepłem wnętrz, zapachem niedzielnego ciasta i spotkaniami z bliskimi. Tradycyjne chodniki dywanowe pozwalają przywrócić ten klimat, a jednocześnie są uniwersalne i nigdy nie przemijają. Mogą być zarówno uzupełnieniem wystroju w starym stylu, jak i przyjemnym, kolorowym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza.

Motywy i kolory

Klasyczne wzornictwo, jakim wyróżniają się chodniki dywanowe z naszej oferty to przede wszystkim bogate w szczegóły motywy, które nawiązują do klimatu Orientu. Są to zarówno kompozycje otwarte ograniczone bocznymi krawędziami chodnika, jak i kompozycje zamknięte o symetrycznym układzie wzoru. Dzięki szerokim szlakom na bokach nawiązują klimatem i stylem do tradycyjnych dywanów. Jednocześnie tworzą formę ścieżki, która prowadzi do nieznanego celu. Poza klimatem orientalnym tradycyjne chodniki wyróżniają się też bardziej współczesnym wzornictwem. Wśród motywów pojawiają się wzory geometryczne, rośliny i abstrakcje. Na uwagę zasługuje również kolorystyka chodników dywanowych. Dominują w niej typowe dla orientu czerwienie, a także bardziej europejskie brązy i beże. Nie zabrakło również neutralnej szarości i zieleni.

Chodniki dywanowe tradycyjne w naszym sklepie

Tradycyjne chodniki dywanowe, które oferujemy w naszym sklepie wyróżnia wprawdzie klasyczne wzornictwo, jednak są to produkty wysokiej jakości wykonane z nowoczesnych, trwałych materiałów. Wśród propozycji dominuje polipropylen, który doskonale naśladuje tradycyjne dywany wełniane, ale jest od nich znacznie trwalszy i odporniejszy na wycieranie. Dzięki innowacyjnym technologiom barwienia również kolory chodników są trwałe i nie płowieją po latach użytkowania. Taki tradycyjny chodnik dywanowy doskonale sprawdzi się nie tylko w domowym korytarzu czy na schodach, ale również w miejscu publicznym – w biurze, hotelu, urzędzie. Chodniki dywanowe są dostępne w szerokościach od 60 do 300 cm. Wybrany wzór możesz kupić na metry, dzięki czemu idealnie dopasujesz go do wielkości pomieszczenia.

Mais
por página
Mostrando 1 - 48 de 91 itens
Mostrando 1 - 48 de 91 itens

Follow us on Facebook