Kontakt

(81) 751 26 34
(81) 751 21 90
Pn-Pt: 9-17 Sob: 9-14
  • Banner

Passadeiras modernas

Existem 203 produtos.

 

Miękka tekstylna wykładzina lub dywan całkowicie zmieniają oblicze wnętrza. Dodają mu przyjemnego ciepła i tłumią dźwięki, które odbijają się od ścian czy sufitu, a jednocześnie zdobią. Szczególnie długie korytarze w obiektach biurowych, hotelach, pensjonatach, przychodniach lekarskich a nawet w nowoczesnych budynkach mieszkalny...

 

Miękka tekstylna wykładzina lub dywan całkowicie zmieniają oblicze wnętrza. Dodają mu przyjemnego ciepła i tłumią dźwięki, które odbijają się od ścian czy sufitu, a jednocześnie zdobią. Szczególnie długie korytarze w obiektach biurowych, hotelach, pensjonatach, przychodniach lekarskich a nawet w nowoczesnych budynkach mieszkalnych nie zachęcają do przebywania w nich dłużej niż jest to konieczne. Aby zmienić to nieprzyjemne wrażenie i sprawić, że przejście kilkunastu metrów, oczekiwanie na przyjęcie przez pracownika czy lekarza będzie bardziej komfortowe, wystarczy odpowiednio dobrany chodnik.

Chodniki dywanowe – estetyka i komfort korytarzy

Nowoczesne chodniki dywanowe są produkowane podobnie jak tradycyjne wykładziny i dywany. Dlatego przypominają je strukturą, kolorami i ogólnym wyglądem. Różnice pomiędzy tymi dwoma wyrobami sprowadzają się do kształtu i proporcji. Większość chodników dywanowych producenci oferują w formie rolek o różnej szerokości. Pozwala to na zakup produktu o takiej długości, która będzie idealnie dopasowana do przestrzeni korytarza. W przeciwieństwie do wykładzin dywanowych, które również można kupić „z rolki” chodniki dywanowe nowoczesne mają starannie wykończone krawędzie. Zazwyczaj są one obszyte na specjalnych przemysłowych maszynach. W efekcie na całej długości powstaje dekoracyjna listwa, która jednocześnie zapobiega strzępieniu się podkładu i wyciąganiu czy wypruwaniu runa. Taka wąska wykładzina z metra nie ma łączeń na całej długości korytarza. Jest to dodatkowy walor estetyczny i praktyczny.

Chodniki dywanowe nowoczesne

Nowoczesne wzory do nowoczesnych wnętrz

Chodniki dywanowe nowoczesne są produkowane z przeznaczeniem do równie nowoczesnych firm, obiektów hotelowych, urzędów, placówek medycznych, obiektów kultury i innych miejsc tego typu. Dlatego też wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i bogatą kolorystyką, dzięki którym doskonale wkomponowują się w przestrzeń publiczną. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się propozycje, wśród których dominują wzory geometryczne, kompozycje w stylu op-art, pasy, akcenty dalekowschodnie i bardzo modne motywy nawiązujące do tematyki zwierzęcej. Proponujemy także nowoczesne chodniki dywanowe, w których zamiast rytmicznego, powtarzalnego wzoru zastosowano kompozycję częściowo zamkniętą bocznymi krawędziami. Dzięki temu przypominają one luksusowe dywany o pięknych barwach i motywach. W asortymencie znajdą też dla siebie odpowiedni chodnik zwolennicy motywów przyrodniczych. Na wykładzinach pojawiają się róże, liście, ryby i ptaki.

Nowoczesne włókna i różne parametry chodników

Od nowoczesnych wykładzin dywanowych klienci oczekują przede wszystkim trwałości. Jest ona również bardzo istotna w przypadku chodników, które umieszcza się w ogólnie dostępnych i często uczęszczanych korytarzach. Dlatego oferowane przez nas produkty są wykonane z wytrzymałych włókien polipropylenowych, niekiedy z dodatkiem poliestru, aramidu czy akrylu. Nowoczesne chodniki dywanowe różnią się też szerokością, grubością i wagą całkowitą na 1 m3 dywanu. Pozwala to na dostosowanie wyboru produktu do parametrów korytarza oraz do intensywności jego użytkowania.

Mais
por página
Mostrando 1 - 48 de 203 itens
Mostrando 1 - 48 de 203 itens

Follow us on Facebook